Telefon: .
MULLIHOTELLI ESIMENE MEEDIAKAJASTUS

Hanila vallas avatakse varsti mullihotell

Mullihotell on nagu telk, kuid see on osaliselt läbipaistev ja tavapärasest teistsuguse kujuga – ümmargune. Mullihotell avatakse järgmisel nädalal Hanila vallas Rannakülas.

“Ainulaadne võimalus ööbida puutumatus looduses ning nautida tähistaeva ilu otse mugavast voodist,” tutvustatakse huvitavat ööbimisvõimalust Mullihotelli veebilehel.

Esialgu on randa, kadakate vahele püstitatud ainult üks ümmargune telk.

Osaühingu Mullihotell tegevjuht Ermil Miggur ütles, et ümmargust telki hoiab püsti sissepuhutav õhk. Telgi ümmargune osa on ilma toestuseta, kuid koridor toestatud. Kui generaator peaks töö lõpetama, siis vajub elutoaosa sisse, kuid koridoriosa mitte ja nii saab telgist hõlpsalt välja.

Mullihotelli toaosa diameeter on neli meetrit ja kõrgus kolm meetrit. Toas on mugav voodi, laud ja toolid. “Esimesed prooviööd on tehtud. Olen ise seal maganud ja magada on isegi raske, sest taevanautimine võtab palju aega,” kirjeldas Ermil Miggur. “Vaatad taevasse ja unustad, et peaks magama.”

Mullihotellis pole pesemisvõimalust, aga see on paarisaja meetri kaugusel peamajas.

Mullihotelli hinnakiri pole veel täpselt paigas, kuid kahe inimese öö maksab koos hommiku- ja õhtusöökidega vahemikus 100-130 eurot.

Artikli koos piltidega leiad SIIT!

 

Viimased uudised