Telefon: .

Mullihotelli kliendikaart

Telli endale meie eksklusiivse kujundusega kliendikaart, mida on ainult piiratud koguses.

Mullihotell on rahvusvahelise Cashback World kliendikaardi programmi ametlik partnerettevõte. See tähendab, et pakume oma klientidele võimalust saada igalt ostult raha tagasi meie juures ning veel 550 partnerettevõttes üle Eesti ja 75 000 ettevõttes üle maailma (47 riigis).

Näiteks Mullihotelli soodustus on selle kaardiga 3% CB + 3,5 SP. See tähendab, et nädalavahetuse paketi pealt saate soodust minimaalses väärtuses 24,30 eurot ja maksimaalses väärtuses 45,19 eurot (täpsem selgitus allpool).

See on harukordne võimalus. Ära seda maha maga ning telli endale kaart kohe, see on TASUTA, kohustustevaba ning saadame selle sulle samuti TASUTA koju.

Lisaks kõigele eelnevale, võtke teadmiseks, et iga kord, kui te midagi ostate, kasutades meie kaarti, läheb väike osa sellest ka heategevuseks. Heategevusfondid, kuhu läheb raha iga ostu pealt on Child and Family Foundation ja Greenfinity Foundation

NB! Väga oluline on märkida korrektsed andmed, sest ainult nii saame kaardi sulle koju toimetada.

NB! Kaardi saavad registreerida omale ainult need inimesed, kes veel ei ole ühelgi muul kujul Cashback World süsteemiga liitunud.


PS! Meie kliendikaardi soodustus Mulihotellis on 3 % CB + 3,5 SP iga 100 euro kohta. See tähendab, kui nädalavahetuse paketi hind on 119 eurot, siis sellest saate tagasi 3,59 eurot CB ja 4,16 SP (1 SP väärtus on 5-10 eurot).

Seega kasutades kliendikaarti Mullihotellis ööbides, saate soodustust kokku minimaalselt 3,59 + 4,16×5 = 24,39 euro väärtuses ja maksimaalselt  3,59 + 4,16×10 = 45,19 euro väärtuses.

 

Comments are closed.

Viimased uudised