Telefon: .
Broneerimine

Saada meile broneeringu päring

NB!! OLEME SULETUD

.

Mullihotelli meeskonnal on rõõm öelda tere tulemast!

Vastame teie päringule esimesel võimalusel, et leppida kokku ja kinnitada teie ööbimise üksikasjad. Peale seda saadetakse Teile kiri koos maksmise andmete ja üldtingimustega. Erisoovides, kui neid peaks tekkima, lepitakse kliendiga eraldi kokku.

  • Kui saabumispäevani on rohkem kui 1 kuu, sooritatakse ettemaks 50%.
  • Kui saabumispäevani on 1 kuu või vähem, siis tasutakse ettemaks 100 %
  • Juhul, kui kliendil tekib takistusi teenuse kasutamisel ja ta teatab sellest ette hiljemalt 10 ööpäeva, makstakse raha 100% tagasi. Lühema äraütlemise puhul tagastatakse 80% summast.
  • Kui äraütlemine toimub vähem kui 2 ööpäeva enne saabumise tähtaega või klient jätab kohale tulemata, broneeringutasu ei tagastata.

Selleks, et meie vastastikune koostöö oleks ladus ning kõigile osapooltele üheselt arusaadav, on välja töötatud Mulli kodukord, mis tagab ühelt poolt klientide ohutuse ning teisalt selle, et Mulli eluiga oleks maksimaalselt pikk.

NB! Kui ilmajaam lubab ööbimise ajaks tuult rohkem kui 15 m/s, siis broneering tühistatkase ning ettemaks tagastatakse või vahetatakse kliendi soovil mõne muu päeva vastu. Vabandame ebameeldivuste pärast.

NB! Mullis pole lubatud koduloomad, teravad esemed, suitsetamine ning kõik, mis vähegi võivad mulli kahjustada. Suitsetamine ja lahtine tuli pole lubatud ka mulli lähiümbruses.

NB! Iga kliendiga sõlmitakse kohapeal kirjalik kokkulepe, mille alusel tuleb kliendil Mullihotelli (telgi) kasutamise käigus asjade lõhkumise ja muul moel kasutuskõlbmatuks muutumise tagajärjel tekkinud kahju hüvitada, tasudes selleks leppetrahvina ettevõttele asja kahekordse väärtuse (käib ka telgi lõhkumise kohta).


 

Viimased uudised